Udział w konferencji PTPiREE

Udział w konferencji PTPiREE

17 maja

Uczestniczyliśmy w VII Konferencji "STACJE ELEKTROENERGETYCZNE WN/SN I SN/nn".

​Konferencja odbyła się w dniach 16-17 maja 2018 r. w Kołobrzegu. Podczas części wykładowej zaprezentowaliśmy referat pt " Rozdzielnice rozdziału pierwotnego wyposażone w wyłączniki o napędzie magnetycznym – cechy funkcjonalne, zalety eksploatacyjne, zagadnienia projektowe. Konferencja była bardzo udana, a rozwiązania przez nas prezentowane spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. Stoisko naszej firmy odwiedziło kilkudziesięciu klientów. Przeprowadziliśmy bardzo wiele ciekawych dyskusji technicznych. Liczymy że tego typu spotkania są wartościowym elementem służącym zarówno naszym klientom jak i naszej firmie.


Inne wpisy

ENERGA - OPERATOR SA Oddział w Kaliszu - XVI Sympozjum

ENERGA - OPERATOR SA Oddział w Kaliszu - XVI Sympozjum "Nowoczesne Rozwiązania w Budownictwie Sieciowym"

11 stycznia

8 - 10 stycznia 2020 uczestniczyliśmy w szesnastym sympozjum z cyklu "Nowoczesne Rozwiązania w Budownictwie Sieciowym", którego organizatorem jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Kaliski. Zostały na nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania oraz ciekawostki techniczne.

czytaj więcej

Certyfikaty z zakresu rozdzielnic głównych Systemu Pro E-Power

Certyfikaty z zakresu rozdzielnic głównych Systemu Pro E-Power

12 grudnia

W dalszym ciągu podnosimy swoje kwalifikacje w zakresie produktów marki ABB, naszego wieloletniego Partnera. W ostatnim czasie nasi pracownicy otrzymali kolejne certyfikaty z zakresu rozdzielnic głównych Systemu Pro E-Power w oparciu o normę EN 61439-1 i EN 61439-2 oraz oprogramowania do projektowania rozdzielnic DOC i CAT na platformie e-design.

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x