Praca

ELTAR ENERGY jest dynamicznie rozwijącą się firmą, dlatego wciąż poszukujemy pracowników do naszego zespołu. W chwili obecnej poszukujemy:

MENEDŻER PRODUKTU

Obowiązki:

  • Zarządzanie cyklem życia produktu (rozdzielnice SN i nn),
  • Opracowywanie ofert, kalkulacji i dokumentacji technicznej,
  • Planowanie produkcji, logistyka dostaw kluczowych komponentów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki elektryczne,
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora min. 2-3 lata,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji wykonawczej 2D,
  • Zaangażowanie i silna motywacja, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • Duży zakres samodzielności,
  • Dobrą atmosferę w pracy w firmie.

KOSZTORYSANT ROZDZIELNIC NN – Specjalista d/s kosztorysowania

Obowiązki:

  • Analiza zapytań ofertowych i dokumentacji
  • Sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i podwykonawczych w programach kosztorysowych,
  • Pozyskiwanie oraz analiza ofert od dostawców,
  • Odpowiedzialność za terminowe oraz rzetelne przygotowanie ofert
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej w programie CAD

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży
  • Wykształcenie techniczne lub wyższe kierunkowe o specjalności elektroenergetycznej
  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz programów typu CAD,
  • Biegłe czytanie dokumentacji projektowej
  • Znajomość systemów niskoprądowych
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Elektromonter/Elektryk

Obowiązki:

  • Montaż rozdzielnic nn
  • Montaż szaf sterowniczych automatyki.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP
  • Dobry stan zdrowia
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres:

Zgłoszenia powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

x